пятница, 7 июля 2017 г.

Європейський фестиваль «Science on Stage» 2017 і ... моя поїздка до Угорщини

Як я потрапила на Фестиваль
 читайте тут
Ось вже пройшло декілька днів, як я повернулася з Європейського фестивалю «Science on Stage» з Угорщини, де презентувала свій проект «Формування дослідницьких компетентностей в процесі вивчення біології».  Але досі "дебреценський дух" фестивалю витає навколо мене. Надходять листи від нових друзів з усіх куточків Європи про співпрацю, запрошують відвідати їхні країни. Звичайно, на заваді у спілкуванні стоїть  язиковий бар'єр. Моє знання англійської бажає бути кращим. Добре, що Googl-перекладач виручає. 

Тепер про фестиваль... З 29 червня по 2 липня 2017 року в конференц-центрі Kölcsey в Дебрецені, Угорщина відбувся європейський освітній ярмарок для вчителів STEM. Європейський фестиваль «Science on Stage»  відзначив свій 10-й ювілей. "Винахід майбутнього наукової освіти" був девізом фестивалю "Наука на сцені" 2017 року.
На фестивалі близько 450 вчителів-новаторів  та викладачів навчальних закладів з 30 країн світу зібралися разом для обміну інноваційними концепціями навчання. Вони представили свої найновітніші ідеї від вчителів для вчителів на ярмарку, в майстернях та виступах.
Вперше команда України брала участь в Європейському фестивалі «Science on Stage». Команду України представляли 12 учасників-переможців національного відбору, які презентували 10 проектів. 
Весь фестиваль був дуже надихаючим для мене. Там було настільки багато чудових проектів та ідей, що пройде ще деякий час, поки я повністю не зрозумію, який чудовий досвід ми всі отримали в Угорщині.
У мене з'явилося багато друзів, однодумців з усіх куточків Європи. З'явилося багато цікави ідей і проектів які планую впровадити з нового навчального року. З'явилися спільні міжнародні проект з Німеччиною, Нідерландами, Виликобританіює, Угорщиною, Грузією. Сподіваюся, що все вийде.
Фестиваль «Science on Stage» поступово виходить за межі Європи. Так, в цьому році свої інноваційні ідеї представляли Канада, Казахстан, Марокко, Туреччина, Ізраїль.

 «Science on Stage» з нетерпінням чекає  вчителів-новаторів  на наступному фестивалі в Португалії в 2019 році!

Комментариев нет:

Отправить комментарий