Участь у міжнародних проектах

Українсько - польський проект "Шкільна академія підприємництва


3 серпня 2012 року було підписано партнерський договір про реалізацію проекту «Шкільна академія підприємництва» між Центром Розвитку Освіти (Польща) та Львівським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (Україна).
Проект фінансується в рамках Програми розвитку польської співпраці Міністерства закордонних справ Республіки Польща, Підписання договору відбулось у Варшаві в приміщенні Центру Розвитку Освіти. Договір урочисто підписали від сторони Замовника віце-директор ORE пані Марлена Фалковська та від сторони Партнера директор ЛОІППО пан Роман Шиян.
Урочисте підписання договору
Підписання договору - офіційний старт проекту
Координаторами проекту з польського боку є  Ева Бобінська, з української сторони – Роман Шиян. Головна мета проекту - розвиток в учнів та вчителів культури підприємництва та необхідних компетентностей для досягнення успіху в бізнесі або професійній кар'єрі. А також обмін досвідом у запровадженні в шкільній практиці заходів, пов'язаних із розвитком професійної активності та підприємливості.
На Київщині  було визначено 10 пілотних навчальних закладів,  в число яких ввійшла наша школа.  З 10 по 13 жовтня в Харкові відбувся спільний українсько - польський семінар-тренінг "Шкільна академія підприємництва" для вчителів пілотних шкіл Київської та Харківської областей. 
Учасники семінару
На базі школи створений шкільний клуб підприємництва "Територія успіху", який  обєднав активних, творчих, здатних економічно мислити учнів 7 – 11 класів Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст., які бажають самовизначитися в нових умовах господарювання.  
З діяльністю клубу можна ознайомитися тут "Територія успіху".

Курс "Фінансова грамотність"

Описание: Ukrainian_Horizontal_RGB_600             FINREP
Київ, Україна (12 вересня 2012 року) – Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України у тісній співпраці з Національним банком України (НБУ) та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) розпочало впровадження дослідно-експериментального освітнього проекту з підвищення рівня фінансової грамотності української молоді, що розрахований на сім років. Пілотний курс "Фінансова грамотність" почав викладатися  у 68 загальноосвітніх навчальних закладах, у тому числі в коледжах, у 14 областях України для учнів 10-х класів протягом 2012-13 навчального року.  Наша школа увійшла саме в ці 68. Навчальні матеріали для нового курсу (навчальна програма, підручник та робочий зошит для учня, а також навчальний посібник для вчителя) були розроблені Університетом банківської справи НБУ та Проектом USAID "Розвиток фінансового сектору" (FINREP) та затверджені Міністерством.

Метою викладання курсу "Фінансова грамотність" є забезпечення кращого розуміння молодим поколінням українців практичних аспектів фінансових питань, зокрема здійснення заощаджень, інвестування, запозичення, а також розрахунок вартості надання індивідуальних фінансових послуг, таких як страхування, кредитування для здійснення крупних покупок та електронних карток. Курс також навчає фінансовій відповідальності (сплата податків, повернення кредиту) та правам споживачів. Програма курсу поділена на чотири основні блоки: "Власні фінанси", "Заощадження та інвестування", "Кредитування та запозичення", "Планування власного та сімейного бюджету" та складається з 30 уроків.
Перший урок курсу "Фінансова грамотність"



 Програма GLOBE - "Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля" 

t
Програма GLOBE - "Глобальне вивчення та спостереження з метою поліпшення довкілля" - це міжнародний практичний науково-освітній проект, який об'єднує зусилля учнів, учителів і вчених-дослідників, спрямовані на отримання додаткової інформації про навколишнє середовище шляхом збору даних і проведення спостережень.
Є 5 напрямків досліджень:
1. Атмосфера (погода і клімат).
2. Земний покрив/біологія (картування, геоінформаційні технології та біометрія).
3. Земля як система (фенологія - реакція живих організмів на зміну сезонів та клімату).
4. Грунтознавство (вологість, температура та основні характеристики).
5. Гідрологія (водні вимірювання).
Національний  еколого-натуралістичний  центр  учнівської молоді в рамках  Міжнародної науково-освітньої програми GLOBE провели художній конкурс  «Календар GLOBE – 2015».
Учасники конкурсу презентували  свої фотознімки, виконані під час роботи  при дослідженні води, повітря, грунту, рослинного і тваринного світу. На міжнародний конкурс було подано 1800 фоторобіт з 16 областей Укрїни.
Призерами конкурсу та володарями дипломів ІІІ ступеню стали:
Бойко Назарій, Македон Катерина, Мінчук Аліна учні 9 класу,
Бондаренко Аліна – учениця 8 класу Лемешівської ЗОШ І-ІІІ ст.

Комментариев нет:

Отправить комментарий